KOMPLEKSOWE LINIE DO RECYKLINGU

kompleksowe linie

odpady budowlane i porozbiórkowe (C&D)

Projektujemy i instalujemy specjalistyczne linie do przetwarzania odpadów budowlanych i porozbiórkowych (C&D) na cenne materiały, takie jak drewno, RDF, papier, metale żelazne i nieżelazne, gotowe do sprzedaży na rynku. Naszym głównym celem jest dostarczanie skutecznych rozwiązań dopasowanych do Twoich wymagań, dając Ci większe możliwości sprzedaży odzyskanych materiałów.

kompleksowe linie

tworzywa sztuczne

Kompleksowe linie do recyklingu tworzyw sztucznych są elastyczne i mogą być dostosowane do różnych rodzajów plastiku, takich jak PET, HDPE, LDPE czy PP, co umożliwia szerokie zastosowanie w przemyśle. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na osiągnięcie wysokiej efektywności procesu recyklingu oraz minimalizację zużycia energii i wody.

kompleksowe linie

papier i tektura

Oferujemy kompleksowe instalacje „pod klucz”, które wykorzystują różnorodne skuteczne technologie separacji, poprawiając jakość produktu końcowego i jego wartość wewnętrzną, co znacząco obniża koszty odbarwiania materiału wejściowego. Dlatego projektujemy nasze rozwiązania tak, aby idealnie wpasować się w potrzeby i wymiary zakładu, maksymalizując odzysk.

kompleksowe linie

rozbiórka selektywna

Instalacja rozbiórki selektywnej separuje, sortuje i przetwarza cenne surowce, takie jak gazety, papier plastikowe pojemniki, PET, Tetra Pak lub szkło, które następnie są zbierane w belki i wysyłane do ponownego wykorzystania.

kompleksowe linie

odpady komunalne i komercyjne

W przypadku większości odpadów komunalnych oraz odpadów komercyjnych i przemysłowych, skład może się różnić. Niezawodne instalacje muszą być w stanie obsługiwać różne strumienie wejściowe, kontrolując wartość kaloryczną i wielkość wyjściowego RDF, a także separując cenne surowce, takie jak plastiki. Różnice w właściwościach fizycznych, takie jak wielkość czy kształt różnych przedmiotów, gęstość, waga itp., pozwalają skutecznie oddzielać metale żelazne i nieżelazne, plastiki, szkło, kamienie i frakcje drobne od strumienia odpadów komunalnych lub przemysłowych.

Dołącz do grona naszych Klientów