MASZYNY I URZĄDZENIA

belownice

belownice HBC

Balownice HBC firmy Bollegraaf są znane z ustanawiania światowych standardów technologii balowania. Opierają się na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonej praktyce. Wiele unikalnych cech projektowych, innowacji i wysokiej jakości produkcji z materiałów klasy A zapewniają, że balownice Bollegraaf są zdolne do przetwarzania większych ilości materiałów. Ponadto balownice HBC produkują więcej i cięższych belek, zużywając mniej energii.

jednostka sortująca

OPTI-SORT

Opti-Sort to zintegrowana jednostka sortowania optycznego. Posiada opatentowany projekt szczególnie odpowiedni do przetwarzania lekkich materiałów, takich jak elastyczne opakowania z tworzyw sztucznych lub pojedyncze arkusze papieru. Kontrolowanie trajektorii tych typów materiałów wewnątrz kaptura wyrzutowego pozostaje wyzwaniem dla branży.

separatory

Lubo Elliptical

Lubo Elliptical to zaawansowany separator balistyczny, który przenosi sortowanie na kolejny poziom. Elliptical dzieli strumień materiału na trzy frakcje: cięższe frakcje 3D, takie jak puszki czy butelki PET, lżejsze frakcje 2D oraz przesiewane materiały drobne, umożliwiając wysoką jakość separacji dla różnych strumieni odpadów, takich jak na przykład mieszaniny, opakowania, mieszany papier, folie i pojemniki.

robot sortujący

robot RoBB

RoBB to inteligentny i zautomatyzowany robot do sortowania. Jest w pełni rozwijany wewnętrznie przez Bollegraaf. Może pełnić różne funkcje w strumieniu odpadów. Jedną z nich jest optymalizacja wydajności Twojego zakładu odzysku materiałów. Końcowe etapy procesu sortowania są kluczowe dla maksymalizacji czystości strumienia odpadów i odzyskiwania docelowych cennych materiałów. RoBB może łatwo wykonywać zadania kontroli jakości, przekraczając ludzkie możliwości.

SEPARATORY

separator Lubo OCC

Lubo OCC screen (Old Corrugated Cardboard) reprezentuje ekran idealnie dopasowany do separacji dużych kartonów z przepływu materiałów. Ekran OCC służy do separacji papieru, małych kartonów i innych małych materiałów i jest umieszczany na początku instalacji sortującej.

separatory

Lubo AWS Starscreen

Lubo Anti-Wrapping Starscreen (AWS) to unikalna maszyna do sortowania materiałów, która radzi sobie z precyzyjną separacją według wielkości i zapewnia najwyższą wydajność w swojej klasie. Ta opatentowana technologia została opracowana wewnętrznie przez Grupę Bollegraaf w Holandii.

separatory

separator bębnowy Lubo

Bębnowy separator powietrza Lubo jest najbardziej wszechstronnym systemem, doskonale nadającym się do separacji materiałów ciężkich i lekkich. Oddziela odpady niezwykle skutecznie, zużywając przy tym niewiarygodnie mało energii.

przenośniki

przenośnik wibracyjny Lubo

Przenośnik wibracyjny z solidnym zbiornikiem z wibracyjnym korytem służy stopniowemu zasilaniu systemu sortującego. Prędkość transportu przenośnika można regulować zmieniając częstotliwość wibracji napędu.

separatory

Lubo ONP Starscreen

Lubo ONP (Office and Newspaper) StarScreen to wysokowydajny ekran idealnie nadający się do separacji różnych rozmiarów papieru od siebie, który również nie ulega zawijaniu się przez całą zmianę. Dzięki specjalnie zaprojektowanym gwiazdom, które nie zatykają się folią ani innym włóknistym materiałem, gwarantuje on szczytową wydajność przy minimalnym czasie.

separatory

Lubo PaperMagnet

Lubo PaperMagnet to separator balistyczny przeznaczony do lekkiego przepływu 2D, takiego jak papier, tektura i folia. Z wydajnością odzysku sięgającą nawet 98%, oddziela te materiały od obiektów 3D i/lub ciężkich, takich jak pojemniki, butelki i kamienie. PaperMagnet idealnie nadaje się do odzyskiwania papieru, tektury i folii z zanieczyszczonego przepływu pojedynczego strumienia lub podwójnego strumienia, zapewniając wysoką dokładność.

separatory

Lubo Fines Starscreen

Lubo Fines Starscreen to ekran głównie stosowany do separacji odpadów budowlanych i rozbiórkowych, który radzi sobie z najtrudniejszymi materiałami w wielu różnych zastosowaniach.
Projektowanie i inżynieria Lubo Fines StarScreen zapewnia zaskakująco niskie koszty na tonę odpadów. Maszyna cechuje się niskim zużyciem energii, wymaga niewielkiego utrzymania i jest łatwa w obsłudze dzięki systemowi szybkiego odłączania Lubo, który umożliwia szybką wymianę wałków.

Dołącz do grona naszych Klientów