Linie recyklingowe do odpadów komunalnych i komercyjnych

W przypadku większości odpadów komunalnych oraz odpadów komercyjnych i przemysłowych, skład może się różnić. Niezawodne instalacje muszą być w stanie obsługiwać różne strumienie wejściowe, kontrolując wartość kaloryczną i wielkość wyjściowego RDF, a także separując cenne surowce, takie jak plastiki. Różnice w właściwościach fizycznych, takie jak wielkość czy kształt różnych przedmiotów, gęstość, waga itp., pozwalają skutecznie oddzielać metale żelazne i nieżelazne, plastiki, szkło, kamienie i frakcje drobne od strumienia odpadów komunalnych lub przemysłowych.

Skupione na odzysku cennych surowców wtórnych i energii:

  • RDF, pojemniki plastikowe, PET, Tetra Pak i szkło
  • Minimalizacja frakcji odpadów wysyłanych na składowiska
  • W pełni dostosowane, unikatowe rozwiązania

Wysoka wydajność przy niskim koszcie na tonę odpadów:

  • Niskie zużycie energii
  • Łatwa i szybka obsługa
  • Niewielkie wymagania konserwacyjne

Kluczowe elementy linii do
recyklingu odpadu KOMUNALNEGO I KOMERCYJNEGO

Lubo AWS Starscreen

Lubo AWS Starscreen

Lubo Anti-Wrapping Disc Screen (AWS) to unikalna technologia sortowania folii plastikowej, charakteryzująca się najwyższą skutecznością w separacji według wielkości. AWS rozwiązuje główny problem zawijania się folii, taśmy i tekstyliów.

Separator bębnowy Lubo

separator bębnowy Lubo

Bębnowy separator powietrza Lubo jest najbardziej wszechstronnym systemem, doskonale nadającym się do separacji materiałów ciężkich i lekkich. Oddziela odpady niezwykle skutecznie, zużywając przy tym niewiarygodnie mało energii.

Przenośnik wibracyjny Lubo

przenośnik wibracyjny Lubo

Przenośnik wibracyjny z solidnym zbiornikiem z wibracyjnym korytem służy stopniowemu zasilaniu systemu sortującego. Prędkość transportu można regulować zmieniając częstotliwość wibracji napędu.