Linie recyklingowe do zbiórki selektywnej

Instalacja rozbiórki selektywnej separuje, sortuje i przetwarza cenne surowce, takie jak gazety, papier plastikowe pojemniki, PET, Tetra Pak lub szkło, które następnie są zbierane w belki i wysyłane do ponownego wykorzystania.

Wysoka wydajność przy niskim koszcie na tonę odpadów:

  • Niskie zużycie energii
  • Łatwa i szybka obsługa
  • Niewielkie wymagania konserwacyjne

Zaprojektowany do przetwarzania:

  • Gazety, mieszany papier
  • PET, Tetra Pak, pojemniki plastikowe
  • Szkło

Kluczowe elementy linii do zbiórki selektywnej

Belownice HBC

Belownice HBC

Seria belownic HBC  jest znana z niezawodności i wytrzymałości, produkując doskonałe, ciężkie belki przy najniższym koszcie operacyjnym.

Separator Lubo OCC

Separator Lubo OCC

Lubo OCC (Old Corrugated Cardboard) reprezentuje ekran idealnie dopasowany do separacji dużych kartonów z przepływu materiałów. Ekran OCC służy do separacji papieru, małych kartonów i innych małych materiałów i jest umieszczany na początku instalacji sortującej.

Robot RoBB

Robot RoBB

Robot RoBB to w pełni zautomatyzowany robot do sortowania, gotowy i zdolny do separacji cennych przedmiotów podczas różnych etapów procesu sortowania odpadów.

Lubo ONP Starscreen

Lubo ONP Starscreen

Lubo ONP (Office and Newspaper) StarScreen to wysokowydajny ekran idealnie nadający się do separacji różnych rozmiarów papieru od siebie, który również nie ulega zawijaniu się przez całą zmianę.

Lubo PaperMagnet

Lubo PaperMagnet

Lubo PaperMagnet to separator balistyczny przeznaczony do lekkiego przepływu 2D, takiego jak papier, tektura i folia. Z wydajnością odzysku sięgającą nawet 98%, oddziela te materiały od obiektów 3D i/lub ciężkich, takich jak pojemniki, butelki i kamienie.