DESIGN

To dla nas sposób myślenia i prowadzenia firmy, który opiera się na rozwiązywaniu problemów i zaspokajaniu potrzeb klientów.
Design łączymy z technologią dzięki czemu otrzymujemy wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność produktów i usług, które są najważniejszymi wartościami dla naszych odbiorców.

SOLIDNOŚĆ

Podstawą naszych produktów i realizacji są solidne i mocne materiały oraz wysoka jakość wykonania dzięki czemu dostarczamy naszym klientom niezawodne maszyny i urządzenia oraz wysoką jakość świadczonych usług.

DOŚWIADCZENIE

Mamy za sobą wiele najróżniejszych realizacji dla klientów z różnych branż i zmierzyliśmy się z niejednym wyzwaniem. Dzięki doświadczonemu zespołowi i możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom i dostarczyć niezawodne rozwiązania naszym klientom.

Firma KROZMET obecna jest na rynku od 2009 roku. Zbudowała swoją silną markę, działając m.in. w branży transportu technologicznego, recyklingu oraz urządzeń dla rolnictwa, inwestując w nowoczesny i funkcjonalny design oparty na potrzebach klientów.

Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantującym dokładność i wysoką jakość wykonania produktów i usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest zaufanym partnerem biznesowym realizującym najbardziej wymagające projekty.

Wszystkie obszary działalności firmy wspierane są doświadczeniem profesjonalnego zespołu, wysoką jakością oraz niezawodnością wykonania.

W trakcie użytkowania do dyspozycji jest serwis, działający na terenie całego kraju.

W strukturze firmy znajdują się trzy submarki dedykowane:
KROZMET FARMER
– KROZMET INDUSTRY
– KROZMET RECYCLING