Rodzina KROZMET FARMER

Innowacyjny wózek transportowy do bel

MX-1800

Maszyna zaprojektowana z myślą o zaoszczędzeniu czasu i zmniejszeniu kosztów kolekcjonowania, transportu i załadunku podczas zwożenia bel z pola. Proponowane rozwiązanie umożliwia grupowanie bel za prasą jednocześnie po dwie obok siebie. Dzięki temu w trakcie zwożenia bel z pola podczas jednego podjazdu ładowane są dwie bele na raz skracając czas operacji i optymalizując koszty paliwa.

Samozaładowcza Owijarka do bel

QX-2

Prosta i łatwa w utrzymaniu maszyna w gamie produktów dedykowanych dla rolnictwa. Nowoczesne wzornictwo oraz rozwiązania ułatwiające obsługę przyspieszają prace w gospodarstwie, minimalizując koszty wytwarzania przy jednoosobowej obsłudze. Uniwersalne zastosowanie dzięki możliwości pracy zarówno na polu jak i stacjonarnie w gospodarstwie z wykorzystaniem agregatu hydraulicznego.

Otwierana łyżka do materiałów sypkich

LX-1200

Przemyślana konstrukcja zapewniająca skuteczną i wydajną pracę, połączona z nowoczesnym designem, to cechy łyżek KROZMET FARMER do materiałów sypkich. W konstrukcji wykorzystano materiały o podwyższonej wytrzymałości. To w połączeniu z solidnym wykonaniem gwarantuje najwyższą jakość produktu. W projekcie uwzględniono możliwość osiągnięcia maksymalnej możliwej wysokości załadunku przy pracy ciągnika z ładowaczem.

Krokodyl-chwytak

KX-1200

Przemyślana konstrukcja połączona z nowoczesnym designem to cechy chwytaka, zwanego powszechnie krokodylem. Konstrukcja zapewnia skuteczną i wydajną pracę. Zaprojektowana i przemyślna geometria konstrukcji umożliwia maksymalne podjechanie pod samą ścianę także w pozycji otwartej, a przełamanie górnego ramienia zwiększa objętość załadunkową.

Łyżko-krokodyl

LKX-1200

To produkt wysokiej jakości, solidnie wykonany i zapewniający dobre efekty pracy. Do jego konstrukcji użyto mocnych materiałów, a elementy konstrukcji wzmocniono wewnętrznie i zewnętrznie. Dzięki temu uzyskano wyższą sztywność przy pracy w ciężkich warunkach. Lemiesz został wykonany z trudnościeranej blachy HARDOX HB 500. Zastosowano dodatkowe ślizgi, dzięki czemu zwiększono trwałość urządzenia.

Łyżko-krokodyl Hard

HX-1300

Wersja HARD przeznaczona jest do najcięższych prac. Narzędzie wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów. Masywna konstrukcja i wytrzymałość wersji HARD pozwala na wyrywanie materiału np. z pryzmy, który jest mocno ugnieciony, a górne ramiona zapewniają wysoką siłę nacisku z góry, by materiał się nie wydostawał w trakcie przejazdu.

Widły do balotów

WBX-3000

Produkt niezawodny, wykonany z solidnych materiałów, łączący w sobie wytrzymałość i żywotność oraz nowoczesne wzornictwo. Przeznaczony do prac przy załadunku, transporcie trzech bel naraz podczas jednego podjazdu, dzięki czemu zmniejszamy zużycie eksploatacyjne maszyny, oszczędzamy czas i paliwo.

Chwytak do balotów

BX-1200

Chwytak przeznaczony jest do transportu, załadunku i rozładunku bel z sianokiszonki, słomy czy też siana. Charakteryzuje się nowoczesną linią ramion idealnie dopasowanych do kształtu beli oraz dużą powierzchnią przylegania do beli. Gładka powierzchnia ramion zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz konstrukcji całkowicie eliminuje przypadkowe uszkodzenia balotów podczas transportu i składowania.

Przenośnik ślimakowy

VX-10

Projekt wyróżnia się nowoczesnym designem i sprawdzonymi, niezawodnymi rozwiązaniami. Ich wykorzystanie przyczyniło się do zaprojektowania urządzenia ułatwiającego i przyspieszającego przenoszenie materiałów sypkich przy maksymalnej efektywności pracy. Wysoka jakość wykonania i solidność użytych materiałów wydłużają żywotność urządzania.

Dołącz do grona naszych Klientów