Linie recyklingowe do odpadu budowlanego i porozbiórkowego (C&D)

Projektujemy i instalujemy specjalistyczne linie do przetwarzania odpadów budowlanych i porozbiórkowych (C&D) na cenne materiały, takie jak drewno, RDF, papier, metale żelazne i nieżelazne, gotowe do sprzedaży na rynku. Naszym głównym celem jest dostarczanie skutecznych rozwiązań dopasowanych do Twoich wymagań, dając Ci większe możliwości sprzedaży odzyskanych materiałów.

Wysoka wydajność przy niskim koszcie na tonę odpadów:

  • Niskie zużycie energii
  • Łatwa i szybka obsługa
  • Niewielkie wymagania dotyczące konserwacji

Skuteczne rozwiązania dostosowane do potrzeb:

  • Uwzględnione koszty lokalne, opłaty za pracę i przepisy
  • Minimalizacja frakcji odpadów wysyłanych na składowiska
  • Wydobycie wielu cennych materiałów

Kluczowe elementy linii do recyklingu odpadu budowlanego i porozbiórkoweGO

Lubo AWS Starscreen

Lubo AWS Starscreen

Lubo Anti-Wrapping Disc Screen (AWS) to unikalna technologia sortowania folii plastikowej, charakteryzująca się najwyższą skutecznością w separacji według wielkości. AWS rozwiązuje główny problem zawijania się folii, taśmy i tekstyliów.

Separator bębnowy Lubo

separator bębnowy Lubo

Bębnowy separator powietrza Lubo jest najbardziej wszechstronnym systemem, doskonale nadającym się do separacji materiałów ciężkich i lekkich. Oddziela odpady niezwykle skutecznie, zużywając przy tym niewiarygodnie mało energii.

Przenośnik wibracyjny Lubo

przenośnik wibracyjny Lubo

Przenośnik wibracyjny z solidnym zbiornikiem z wibracyjnym korytem służy stopniowemu zasilaniu systemu sortującego. Prędkość transportu można regulować zmieniając częstotliwość wibracji napędu.